Sabinovská 7, Bratislava Zobraziť na mape
Rezervácie
0902 903 332

 Rezervuj mailom

 
Dolné Bašty 1 – City Arena Zobraziť na mape
Rezervácie
0910 936 699

 Rezervuj mailom

Nachádzate sa tu

Čo sme pre vás pripravili v Bokovke

V Bokovke sa môžete vždy tešiť na chutné jedlo a dobré pivo Budweiser Budvar. Okrem toho budeme ponuku piva každý mesiac dopĺňať vybraným špeciálnym pivom z lokálnych minipivovarov. Štartujeme pivom American IPA 16° z ponuky senického minipivovaru Štramák. Každý deň pre vás budeme pripravovať pečené špeciality z našej pece – pečené kuriatka, bravčové kolená a špeciálne malé prasiatka. Pec rozpálime každý podvečer a budeme piecť pre vás, a to bez objednávky.

Náš šéfkuchár tiež pripravil jedálny lístok s množstvom pivných špecialít, s drobnosťami k pivu, ale tiež so zaujímavými a chutnými, už zabudnutými jedlami, ktoré kedysi varievali naše staré mamy. Na svoje si prídu aj milovníci pizze. Do Bokovky môžete zobrať aj svojich najbližších, a to na obed či na večeru. Pre deti sme prichystali dokonca špeciálne detské menu.

Počas teplých dní a večerov vás radi usadíme na našej terase. Vnútri Bokovky bude atmosféru spríjemňovať pukanie dreva v kozube. Zabaviť sa budete môcť pri šípkach či stolnom futbale. Pripravili sme aj obrazovky a plátna, kde sa budú dať sledovať všetky zaujímavé športové prenosy.

Veríme, že sa vám bude v Bokovke páčiť.

 

Lokalita: